EÖB Taksim Hotel

Hakkımızda

Image
Image

Trabzon'un Kalbindeki

Huzurun Adresi

Geleneksel Türk misafirperverliğini modern ve lüks bir ortamda sunan EÖB Taksim Hotel, Trabzon'un şehir merkezinde konumlanmış olan eşsiz bir destinasyondur. 2023 yılında kapılarını açan otelimiz, 9 odalı bir yapıya sahip olup, konuklarını ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyar.
wellness through the natural healing power of touch. I was inspired to become a massage therapist who also became a certified therapist.

Konfor ve Rahatlıkta Sınır Tanımayan Oda Seçenekleri

Misafirimizsiniz

EÖB Taksim Hotel, 8 standart oda ve 1 özel hamamı ve terası ile konuklarına unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Odalarımız, zarif ve şık bir şekilde tasarlanmış olup, misafirlerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmıştır. Rahat yataklar, modern mobilyalar ve güncel teknolojiye sahip olanaklarla donatılmış odalarımızda huzur ve konforun tadını çıkaracaksınız.

En İyi Fiyat Garantisi

Rezervasyon Ücreti Yok

Anında Rezervasyon Onayı

Ücretsiz Wi-Fi

Ücretsiz Otopark

Merkezden 519m

Image

EÖB Taksim Hotel

EÖB Taksim Hotel

EÖB Taksim Hotel

EÖB Taksim Hotel

EÖB Taksim Hotel

EÖB Taksim Hotel

EÖB Taksim Hotel

EÖB Taksim Hotel

Image
Muhteşem konumu ile EÖB Taksim Hotel sizlere hem dinlenme hem de eğlenceye aynı anda ulaşma imkanı sunuyor.

Kalite Politikamız

Hızla gelişen ve farklılaşan otelcilikte sektöründe; sürekli gelişme bilinciyle teknolojiyi yakından takip ederek çevre şartlarını iyi kullanıp, gıda güvenliğini de sağlayıp eğitimli personel ile ekip çalışmalarını ön planda tutarak güleryüz ve güveni müşteri memnuniyetiyle bütünleştirip üstün kalite hizmeti, bir sistem içerisinde planlı ve sürekli olarak sunmak otel politikamızdır.

Menü


İletişim


+90 (505) 014 66 11
+90 (462) 854 61 61

info@eobtaksimhotel.com

Gazipaşa Mah. Taksim Cad. No:6A Ortahisar TRABZON